Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Лазерні 3D сканери

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

На сьогоднішній день лазерне 3D сканування, що прийшло з машинобудування, стало невід'ємною частиною топографічних зйомок. Геодезисти оцінили можливість лазерних сканерів в лічені хвилини отримувати десятки тисяч безвідбивачевих вимірів, які дозволяють замість схематичної цифрової карти побудувати повноцінну тривимірну фотореалістичну модель місцевості, при цьому значно скоротивши час польових робіт. Особливе значення має вживання 3D сканерів в інженерній геодезії і маркшейдерській справі, де потрібний максимально детально змоделювати форму складних інженерних споруд або підземних порожнеч.

Сучасні 3D сканери складаються з двох основних компонентів: скануючої системи і цифрової відеокамери. Скануюча система призначена для моделювання форми вимірюваних об'єктів, а цифрова відеокамера - для точної передачі кольору об'єктів.

По характеристиках лазерні 3D сканери можна розділити на дві основні категорії: фасадні і інтер'єрні. Фасадні 3D сканери мають перевагу в дальності і швидкості вимірів, але мають обмежену зону сканування. Основна сфера застосування фасадних 3D сканерів - зйомка відкритих ділянок місцевості і зовнішньої поверхні великомасштабних об'єктів (фасадів будівель і споруд), яка виконується зазвичай з декількох точок.
Інтер'єрні 3D сканери мають максимально широку зону сканування, але поступаються в дальності вимірів, тому застосовуються зазвичай для зйомки інтер'єрів або невеликих замкнутих просторів (тунелів, печер і інших порожнеч).

Особливе місц займають скануючі станції (сервоприводные тахеометри з функцією сканування). Значно поступаючись 3D сканерам в швидкості (десятки вимірів в хвилину замість тисяч вимірів в секунду), скануючі станції мають на порядок вищу точність позиціювання точок (1-2 мм замість 1-2 см). Тому скануючі станції призначені для робіт, де точність має вирішальне значення (наприклад для завдань моніторингу), або спільно з 3D сканерами, для точної прив'язки сканів.

У широкому ряду тривимірних сканерів можна вибрати той, який найбільш точно відповідає поставленим завданням. У представлених пристроях відповідність ціни 3D сканерів і результату, одержуваного при їх використанні, перевага на користь застосування цього сучасного обладнання практично в усіх сферах нашого життя.

3D сканер купити це значить піднятися на кілька щаблів вгору і забезпечити найкращі результати в роботі. Якщо Ви вирішили купити лазерний 3D сканер недорого або дешево - звертайтеся до нас! У нашому асортименті великий вибір лазерних 3D сканерів за найнижчими цінами!

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.