Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Теодоліти

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

На сьогоднішній день теодоліти випускаються багатьма виробниками. Геодезичне обладнання має один і той же принцип роботи і в більшості своїй головною відмінністю приладів між собою є їх ціна і кутова точність.

Теодоліт - найпоширеніший геодезичний прилад для виміру горизонтальних і вертикальних кутів. По конструкції сучасні теодоліти підрозділяються на оптичні, електронні і лазерні (електронний теодоліт з вбудованим лазером).

Оптичний теодоліт - теодоліт, оснащений оптичним візиром і всі обчислення відображаються в спеціальній оптичному віконці. Оптичний теодоліт це «простий» і надійний прилад. Такими теодолітами можна працювати в умовах низьких температур і у вугільних шахтах. Головна перевага оптичного теодоліта перед своїми високотехнологічними електронними побратимами - простота конструкції і незалежність від елементів живлення. Зрозуміло, ціна оптичного теодоліта значно нижче електронних аналогів, що також пояснює його популярність серед геодезистів, адже найчастіше від приладу потрібне виконання його початкової функції - виключно вимірювання напрямків і обчислень кутів.
Електронний теодоліт - теодоліт, оснащений мікропроцесором і дисплеєм для відображення всіх отриманих даних. Ці теодоліти набагато простіші у використанні ніж оптичні. Вбудовані обчислювальні функції спрощують і прискорюють роботу геодезиста. Крім того, більшість приладів забезпечено датчиком кута нахилу, який автоматично компенсує нахил вертикальної осі. Сучасні електронні теодоліти мають міцний водонепроникний корпус, що дозволяє працювати з геодезичними приладами при несприятливих погодних умовах і в умовах сильної запиленості.
Теодоліти з лазерним покажчиком це ті ж електронні теодоліти, але з вбудованим лазерним випромінювачем, який спрощує наведення на ціль.
По точності, на високоточні, з середньою квадратичною помилкою виміру кута одним прийомом до 1", точні - 2-5" і технічні - 15-60". В основному теодоліти випускаються з компенсаторами, що усувають помилки, викликані нахилом приладу під час роботи.
Залежно від точності, теодоліти можуть використовуватися в тріангуляції, полігонометрії, в геодезичних мережах згущення. Прилади також знайшли використання в прикладній геодезії, при проведенні дослідницьких робіт. Крім того, теодоліти застосовують в промисловості при монтажі елементів конструкцій машин і механізмів, будівництві промислових споруд і для виконання інших завдань.

Купити оптичний або електронний теодоліт Ви можете у нас, також у нас є всі необхідні комплектуючі: штативи, рейки, діагональні окуляри, акумулятори і т.д. У нас можна здійснити ремонт та повірку будь-якого теодоліта. На даний момент, на ринку геодезичного обладнання представлено безліч теодолітів різних марок, практично всі вони вироблені в Китаї і мають, приблизно, одну і ту ж саму ціну. Як правильно вибрати теодоліт? Де купити теодоліт? Для того, щоб правильно підібрати теодоліт необхідно зрозуміти, які роботи плануються виконувати на даному теодоліті. Для більшості ситуацій достатньо буде самого простого інструмента, з середніми технічними характеристиками, такі інструменти , як правило , коштують не дорого. Не ловіться на такі речі, як "внутрішня пам'ять" і "передача даних", це маркетингові ходи, які не мають ніякого функціонального застосування. Ми рекомендуюем купувати електронні теодоліти у нас, так як всі ці прилади проходять передпродажну перевірку. Настійно рекомендуємо, купувати всі геодезичні прилади, тільки в спеціалізованих організаціях. Не купуйте теодоліти на ринках і в інтернет магазинах! За вашим побажанням ми можемо зробити доставку необхідного Вам теодоліта, практично, в будь-яку точку України найнадійнішими службами доставки.

На нашому сайті ви можете купити оптичні і електронні теодоліти, які на ринку геодезичного обладнання отримали загальне визнання завдяки тому, що в них оптимально поєднуються такі фактори як ціна і якість.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.