ОПЛАТА

Юридичні особи (підприємства): Розрахунок за безготівковою формою. На підставі надісланої заявки Вам виставляється рахунок із зазначенням найменування товару, його кількості, ціни та терміну поставки. Ми працюємо також з ПДВ. За бажанням покупця може бути складений договір на поставку. При відвантаженні товару надається повний комплект документів: оригінал рахунку, оригінал договору (якщо він складався), накладна, рахунок-фактура.

Фізичні особи: Розрахунок як готівковий так і безготівковий. На підставі надісланої заявки або замовлення з сайту вам виставляється рахунок із зазначенням найменування товару, його кількості, ціни та терміну поставки. У разі безготівкового розрахунку ви можете сплатити рахунок через банк. У підставі платежу слід вказати номер отриманого рахунку. Термін надходження грошових коштів на наш розрахунковий рахунок від 1 до 2-х днів. При відвантаженні товару надається повний комплект документів, таких як: оригінал рахунку, накладна, рахунок-фактура.

Також ви можете оплатити товар готівкою у нас в офісі.

ДОСТАВКА

Самовивіз з офісу компанії. Забрати товар з магазину ви можете тільки після оформлення замовлення на сайті або уточнення замовлення з менеджером інтернет-магазину. Якщо товар є в магазині, ваше замовлення буде готове до видачі через 30 хвилин після оформлення.

Доставка товару по Україні: доставка в регіони України здійснюється кур'єрською службою "Нова пошта" або Укрпоштою (для дрібних відправлень). Доставка оплачується покупцем згідно тарифів перевізника.

Послуга оплати при отриманні оплачується покупцем, згідно тарифів кур'єрської служби: при доставці службою "Нова пошта" до вартості замовлення додається 2% від суми замовлення.

При отриманні товару, привезеного службами доставки огляньте відповідність товару вашому замовленню. Переконайтеся у відсутності механічних пошкоджень. При отриманні товару необхідно мати при собі паспорт.

При отриманні товару від імені юридичної особи, одержувачем має бути передана довіреність на отримання товарно-матеріальних цінностей, в якій зазначено уповноважена особа, завірений підпис уповноваженої особи підписом директора та печаткою підприємства. У дорученні повинні бути правильно вказані прізвище та паспортні дані людини, яка отримує товар і супровідні документи. Ця людина повинна мати паспорт (посвідчення водія), який підтверджує його особу.