Сайт navgeotech.com (далі «Навгеотех») гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації, отриманої від зареєстрованих користувачів. Ви даєте свій дозвіл на те, що всі надані дані будуть збережені в базі даних Навгеотех.

Навгеотех гарантує повну конфіденційність при виконанні замовлення, а також те, що інформація про покупця буде використана тільки для виконання надійшов замовлення. Ваші реєстраційні дані нам потрібні виключно для того, щоб наші менеджери змогли з Вами зв'язатися по телефону, а служба доставки змогла доставити замовлений Вами товар в потрібне місце в строк.

Крім того, зареєструвавшись, Ви зможете отримувати інформацію про всі новини нашого магазину: нові надходження товару, розпродажі, спеціальних програмах.

Навгеотех залишає за собою право надсилати Вам інформацію про продукції та акціях магазину, які можуть Вас зацікавити. Ви даєте свою згоду надалі отримувати інформацію про Навгеотех і його партнерів.

Навгеотех може використовувати Ваші контактні дані та дані про Ваших діях на сайті, щоб формувати для Вас індивідуальну рекламу, яку Ви будете отримувати електронною поштою (інформаційний бюлетень) і за допомогою інших доступних Інтернет-сервісів.

У будь-який момент Ви можете відмовитися від використання Вашої особистої інформації, звернувшись за адресою office@navgeotech.com

Загальні положення:

Деякі об'єкти, розміщені на сайті, є інтелектуальною власністю Навгеотех. Використання таких об'єктів встановлено чинним законодавством України.

Особисті відомості та безпека:

Навгеотех гарантує, що ніяка отримана від Вас інформація ніколи і ні за яких умов не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.

У певних обставинах Навгеотех може попросити Вас зареєструватися і надати особисті відомості. Надана інформація використовується виключно при обробці замовлення в Інтернет-магазині або для надання відвідувачеві доступу до спеціальної інформації.

Особисті відомості можна змінити, оновити або видалити в будь-який час в розділі "Обліковий запис".