Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

GNSS приймачі

GPS приймачі (Global Positioning System - Глобальна Система Позиціонування) - це супутникова система, яка використовується для визначення положення у будь-якій точці земної поверхні із застосуванням спеціальних навігаційних або геодезичних приймачів. GPS ехнологія знайшла широке застосування в геодезії, міському і земельному кадастрі, при інвентаризації земель, будівництві інженерних споруд, у геології і т.д.

Перед традиційним обладнанням (тахеометром), GPS обладнання має кілька незаперечних переваг: всепогодність, висока  точність вимірювань, немає  необхідності в прямої видимості, можливість працювати відразу на відстанях десятки і більше кілометрів.

Сучасне GNSS обладнання поділяється на: одночастотне, двохчастотне, багатосистемне, ГІС класу.

На сьогодні важко знайти фахівця в галузі геодезії, землевпорядкування, будівництва, який так чи інакше не стикався з такими геодезичними приладами, як GPS обладнання, так міцно воно увійшло в повсякденну роботу інженера-геодезиста. Геодезичні GPS системи дозволяють в найкоротші терміни, з меншими зусиллями і з високим ступенем надійності отримати координати і висоти об'єктів, і що важливо в будь-який час доби, в потрібній точці, незалежно від кліматичних умов. І за цього обладнання GPS так користується все зростаючою популярністю у сучасних фахівців.

Геодезичне GPS обладнання застосовується при розвитку високоточних геодезичних мереж, планово-висотних знімальних мереж, на відкритій місцевості виробництво великомасштабної зйомки, межування земель, спостереженні за деформаціями поверхні земної кори.

Особливо спростило роботу з виносу в натуру лінейнопротяженних і майданних об'єктів, так на сьогодні RTK режим - єдиний спосіб в реальному часі отримати координати точок на місцевості з рівнем точності до сантиметра.

Підводячи підсумки можна з упевненістю зазначити, що сучасні геодезичні GPS / ГЛОНАСС приймачі при виконанні широкого кола завдань, можуть замінити собою тахеометр, нівелір, теодоліт і інші геодезичні прилади. І при цьому дане устаткування може використовуватися на штативі, металевої вісі, а сам прилад має малу вагу, компактний і всепогодний.

Для того, щоб підібрати і купити геодезичний GPS приймач відповідний для вирішення Ваших завдань, необхідно знати яка потрібна точність визначення координат точок, який з перерахованих вище методів зйомки краще для Вас. Наші менеджери завжди допоможуть Вам підібрати оптимальну конфігурацію приладу за вигідною ціною, щоб ви не переплачували за функції, які Вам не потрібні. У нас представлено GPS GNSS геодезичне обладнання провідних виробників таких як Trimble, Spectra Precision, Ashtech, лідерів у розробці даного класу геодезичних приладів.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.