Приватне підприємство «Навгеотех» вже більше 17 років працює на ринку геодезичного обладнання України.

Основною метою нашої фірми є впровадження сучасних геоінформаційних технологій, постачання і сервісне обслуговування обладнання провідних світових виробників, надання кваліфікованої допомоги у виборі потрібного обладнання. Приватне підприємство «Навігаційні та геодезичні технології» пропонує широкий спектр сучасного геодезичного обладнання: електронні тахеометри, GPS і GNSS приймачі, оптичні і цифрові нівеліри, лазерні віддалеміри, геодезичні аксесуари, а також наземні лазерні сканери для побудови тривимірних моделей будівель, споруд, рельєфу місцевості та інженерних об'єктів.
За час роботи склалися основні принципи, яких фірма «Навігаційні та геодезичні технології» дотримується і в даний час.

1. Асортимент пропонованого обладнання.
Для того, щоб клієнт міг зробити правильний вибір при купівлі того або іншого обладнання, він повинен мати можливість ознайомитися з різними моделями і модифікаціями.
Ми пропонуємо великий асортимент геодезичних приладів, інструментів і комплектуючих з широким спектром технічних характеристик. Ми постачаємо як нескладні прилади, які використовуються при будівництві, так і високоточні системи, для проведення топографо-геодезичних робіт будь-якої складності.
У нас Ви знайдете прилади провідних світових виробників геодезичного обладнання: Trimble, Nikon, Spectra Precision, Hi-Target, South, Bosch, Motorola, CST, Garmin, Foif, Nedo, Intertool та ін.

2. Допомога у виборі потрібного устаткування.
Нерідко виникає ситуація, коли, звертаючись в нашу фірму з бажанням придбати той або інший прилад, клієнти не мають уявлення про те, яку з моделей їм варто вибрати для найбільш ефективної роботи. До того ж близькі по характеристиках моделі можуть мати значні функціональні відмінності.
У зв'язку з цим фахівці фірми «Навігаційні та геодезичні технології» готові надати кваліфіковану консультацію з питання вибору оптимального комплекту обладнання, найбільш відповідного для виконання завдань клієнта.

3. Доставка устаткування замовнику.
Фірма «Навігаційні та геодезичні технології» йде назустріч побажанням клієнтів здійснити доставку замовлення в потрібний населений пункт. На прохання клієнта ми організуємо доставку обладнання в будь-яку точку України одним із способів зручних для клієнта:
• доставка автотранспортною компанією;
• відправка поштовою бандероллю.

4. Гарантійне і післягарантійне обслуговування.
Ми здійснюємо сервісне обслуговування по наступних напрямах:
• Гарантійне обслуговування
• Післягарантійне обслуговування
• Ремонт геодезичного обладнання
• Послуги з метрологічної повірки приладів

Гарантійне обслуговування.
Купивши геодезичне обладнання в нашій фірмі, клієнт отримує гарантію на обслуговування приладів терміном від 1 до 3 років, залежно від моделі. Протягом гарантійного періоду, при виявленні несправності приладу, наша фірма в найкоротші терміни виконає ремонт в сертифікованих сервісних центрах.
Гарантія не розповсюджується на прилади, куплені не в нашій організації. Гарантія не розповсюджується на аксесуари до геодезичних приладів (штативи, рейки, відбивачі та інше).

Післягарантійне обслуговування.
Ми також проводимо післягарантійне обслуговування приладів, яке проводиться на платній договірній основі після оцінки вартості ремонту і узгодження її із замовником.

Ремонт геодезичного устаткування.
Послуги з ремонту геодезичних приладів в спеціалізованих сервісних центрах. Ремонт проводиться на платній договірній основі.

Послуги з метрологічної повірки приладів.
Послуги з метрологічної повірки геодезичних приладів з видачею свідоцтва про перевірку відповідного зразка.

5. Навчання і технічна підтримка.

При купівлі нового обладнання дуже важливо освоїти його в короткі терміни, щоб мати можливість, не втрачаючи часу, приступити до проведення необхідних робіт. Розуміючи це, фірма «Навігаційні та геодезичні технології» проводить безкоштовне навчання і гарантує технічну підтримку протягом всього терміну експлуатації обладнання.

6. Наукова робота.

Щорічно у нас проходять виробничу практику студенти Національного університету "Львівська політехніка". Під час практики вони ознайомлюються з сучасними геодезичними приладами та програмним забезпеченням, приймають участь у виконанні топографо-геодезичних та інженерно-геодезичних робіт, проводять наукові дослідження.

Сьогодні можна з упевненістю сказати, що за час роботи нами напрацьований величезний досвід, підтвердженням чому є багато постійних клієнтів.

Наші клієнти завжди впевнені в тому, що вони зможуть використовувати обладнання будь-якої складності з максимальною ефективністю.

  Чекаємо вас і сподіваємося на взаємовигідну співпрацю!