Шановні відвідувачі сайту!

Ви можете замовити геодезичне обладнання, представлене в нашому каталозі, декількома способами:

1. Онлайн.
Вам необхідно додати товари в корзину і пройти просту процедуру оформлення заказу.
Замовлення за допомогою "Кошика" дозволяє Вам повністю контролювати процес. Ввівши Ваш e-mail і пароль, який Ви вибрали при реєстрації, Ви отримаєте доступ до стану Вашого замовлення. Ви зможете контролювати отримання нами оплати, відправлення замовлення до Вас, дату отримання замовлення, історію всіх попередніх замовлень.
Звертаємо вашу увагу, замовлення на сайті приймаються без вихідних в будь-який час доби.

2. По телефону:
Подзвоніть по телефонах (067)675-12-17, (050)598-67-45. Фахівці нашої компанії оформлять Ваше замовлення і відповідять на всі питання.

3. По електронній пошті:
Відправте заявку по електронній пошті: navgeotech@gmail.com


Заявка складається в довільній формі із зазначенням:

  • Найменування і кількість устаткування
  • Необхідність доставки устаткування
  • Реквізити Вашої організації (назва, адреса, індивідуальний податковий номер, номер свідоцтва платника ПДВ, телефон, факс, e-mail, прізвище, ім.’я і посада контактної особи)


Після отримання Вашої заявки, фахівці ПП «Навгеотех» зв'яжуться з Вами і погодять всі питання.

За Вашим замовленням наші співробітники надішлють на адресу Вашої організації рахунок на передоплату або складуть договір на постачання. Після перерахування коштів замовлене обладнання можна отримати на складі у Львові або його направлять кур’єрською службою доставки. При відсутності окремих видів продукції на складі поставка гарантується в термін від 1-го до 5-ти тижнів. Вартість доставки залежить від ваги обладнання і місця розташування одержувача. Середній час доставки по Україні становить один - три дні. Доставка виконується Укрпоштою (для дрібних відправлень) або службою перевезення Нова пошта.

Звертаємо Вашу увагу: на покупців нашого магазину поширюються всі права передбачені в Законі "Про захист прав споживача".